Logo

O nas

Księgarnia Bullerbyn

Znajdziecie u nas książki dla dzieci dużych, średnich i zupełnie małych wydawnictw, które łączy jedno – duża dbałość o to, by zarówno od strony literackiej jak i graficznej stały one na najwyższym poziomie. Z całego mnóstwa pozycji nie wartych uwagi małych czytelników, czy też czasami wręcz szkodliwych, bo napisanych niechlujnie i zilustrowanych tak banalnie, że aż oczy bolą, wybieramy tylko naprawdę fajne książki. Ponadto znajdziecie u nas dużo świetnych audiobooków i bajek-grajek, zabawki z bohaterami z dawnych dobranocek i klasycznej literatury dziecięcej oraz wyjątkowe pacynki.

Przy każdej książce znajduje się oznaczenie wieku dla jakiego skierowana jest dana publikacja – pamiętajcie jednak, że dzieci niechętnie poddają się tego typu zaszufladkowaniu i często trzylatek będzie się świetnie bawił przy książce skierowanej dla sześcio- lub siedmiolatków, a ośmiolatek sięgnie po pozycję oznaczoną <3 i uzna, że to pozycja właśnie dla niego. A najlepsze książki dla dzieci to te, które również dorośli czytają z przyjemnością.

Zapraszamy również do naszej stacjonarnej księgarni Bullerbyn przy ul. Chmielnej 10 w Warszawie. Tu możesz obejrzeć wszystkie proponowane przez nas książki, a jeśli którejś zabraknie na półkach to tylko dlatego, że właśnie się sprzedała i czekamy na kolejną dostawę tego tytułu.

Księgarnia stacjonarna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19, a w soboty w godzinach 11-16.

Jeśli masz jakieś pytania chętnie udzielimy na nie odpowiedzi. Pisz lub dzwoń:

kontakt@bullerbyn.com.pl  oraz 690 604 140.

Księgarnia Bullerbyn © 2013 - 2024
Projekt: nioska.com